Auto kondicionieru remonts

Par sava auto kondicioniera sistēmu jārūpējas gan vasarā, gan ziemā, tādēļ autocentrs Oranž Garaž piedāvā labāko auto kondicionieru remontu Rīgā!

Ir vairāki faktori, kas var ietekmēt auto gaisa kondicioniera darbību:

  • Nolietots salona gaisa filtrs;
  • Bojātas blīves vai blīvgredzeni;
  • Vaina kompresorā;
  • Vaina radiatorā;
  • Sistēmas filtra defekts;
  • Elektroniskās sistēmas bojājums.

Reizi gadā jāveic auto kondicioniera remonts. Tas iekļauj visas sistēmas diagnostiku, tīrīšanu, kā arī gaisa ceļu dezinfekciju un antibakteriālo apstrādi. Auto kondicionieru remonts  ne tikai uzlabos kondicioniera un gaisa ventilācijas darba vidi, bet arī pasargās Jūs un pasažierus no infekcijām, kas var rasties no baktērijām, kas sasēdušās gaisa ventilācijas caurulēs.

Auto kondicionieru remonts būs vajadzīgs retāk un automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēma kalpos ilgāk, ja arī aukstajos ziemas mēnešos dažkārt ieslēgsiet kondicionieri. Ja sistēmu ilgstoši nelieto, netiek veikta sistēmas eļļošana. Tādēļ mēdz izkalst blīvslēgi un savienojuma vietas un veidojas vietas, kur noplūst gāze.

Karstajā laikā jāpārliecinās vai zem automašīnas veidojas kondensāta nosēdumi. Citiem vārdiem sakot – vai veidojas peļķīte zem motora. Tam tā jābūt, jo, atdzesējot gaisu, veidojas ūdens kondensāts. Tas tiek izvadīts no sistēmas. Gadījumā, ja kondensāts neizdalās, tas var sabojāt pašu sistēmu, piemēram, aizsalstot (ziemā). To visu var novērst, ja laicīgi tiks veikts auto kondicionieru remonts.

Jaunāko modeļu automašīnās klimata kontroles sistēmai ir atsevišķi gaisa filtri, kas tehnisko apkopju laikā ir regulāri jāmaina.

Kādi ir raksturīgākie defekti auto gaisa kondicioniera sistēmā?

  • savienojumu bojājums vai novecošanās;
  • korozija vai mehāniski bojājumi sistēmas caurulēs un radiatorā;
  • gumijas blīvējošo detaļu elastības mazināšanās, kas rada plaisas un spiediena nenoturību.

Tāpēc pirms auto gaisa kondicioniera sistēmas uzpildes tiek veikta tās diagnostika.

Mūsu uzdevums ir nodrošināt Jūs ar izcilu rezultātu, lielisku kvalitāti ātrā laika posmā un par izdevīgākajām cenām. Tādēļ, nešaubieties, ka tieši autocentrs Oranž Garaž ir tā vieta, kur par Jūsu auto parūpēsies!

Auto kondicionieru remonts ir jāveic rūpīgi un atbildīgi, tādēļ, pie mums strādājošie speciālisti izmanto atzītus materiālus un tehniku, tādēļ varam garantēt, ka būsiet izdarījuši pareizo izvēli.

Zvaniet 26006006, 67700880 vai brauciet uz Senču ielu 2c un atstājiet savu auto gādīgās rokās!

Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.