Kondicionieru uzpilde, kondicionieru remonts | Oranž Garaž

Kondicionieru uzpilde un kondicionieru remonts

Ja jūsu auto nepietiekami dzesē gaisu vai nedzesē to pilnībā, iespējams, pienācis laiks uzpildīt kondicionieri vai veikt tā remontu. Auto kondicioniera uzpildi veicam ar specializētu iekārtu. Uzpildot gaisa kondicionieri, tehniķiem jāņem vērā vairāki svarīgi faktori – kondicioniera konstrukcijas īpatnības, dzesētājvielas veids, darba temperatūras nosacījumus, kā arī jāaprēķina precīzs dzesētājvielas daudzums. Ir vairāki faktori, kas var ietekmēt auto gaisa kondicioniera darbību: nolietots salona gaisa filtrs, bojātas blīves vai blīvgredzeni, vaina kompresorā, vaina radiatorā, sistēmas filtra defekts, elektroniskās sistēmas bojājums.

Salona gaisa filtru maiņa
Salona filtra maiņa- salona filtrs ir gaisa filtrs, kas ievietots automašīnas ventilācijas sistēmā. Tas aiztur netīrumus, putekšņus, putekļus un citus svešķermeņus, kā arī izplūdes gāzes un citus gaisa piesārņojumus.
Cena sākot no: 15 €
Kondicionieru diagnostika un noplūdes noteikšana
Kondicioniera sistēmas diagnostikas brīdī tiek veiktas sekojošas darbības: no kondicionēšanas sistēmas tiek izsūknēts gāzes atlikums, kondicionēšanas sistēmā tiek izveidots vakuums, kas nepieciešams, lai pārbaudītu tās hermētiskumu, kondicionēšanas sistēma tiek atbrīvota no mitruma un dažādiem citiem piemaisījumiem, kondicioniera sistēma tiek uzpildīta ar ražotāja noteikto gāzes daudzumu, kā arī speciālu eļļu un ultravioleto piemaisījumu. Ultravioletais jeb UV piemaisījums palīdz noskaidrot noplūdes vietu, gadījumos, ja sistēma nav pietiekami hermētiska.
Cena sākot no: 35 €
Cauruļvadu remonts
Cauruļvadu remonts- kondicioniera sistēmas cauruļvadi pārsvarā ir no alumīnija sakausējuma un gumijas, kas tiešā vides ietekmē un kraso temperatūras izmaiņu rezultātā ātri oksidējas, tā ietekmē alumīnija caurules sieniņas nespēj izturēt kondicioniera kompresora radīto spiedienu.
Cena sākot no: 30 €
Antibakteriālā apstrāde (nepatīkamas smaržas likvidēšana)
Veicot antibakteriālo apstrādi, tiek iznīcinātas baktērijas, likvidēts nepatīkams aromāts, sēnītes, alerģiju izraisoši mikroorganismi.
Cena sākot no: 25 €
Kondicionieru kompresoru remonts
Kompresors ir agregāts, kas saspiež kondicionētāja gāzi un pārvērš to par šķidrumu.  Ja tas sabojājies, nepieciešams to remontēt vai mainīt. Bojāts kompresors parasti visu kondicioniera sistēmu piesārņo ar metāla skaidām. Uzstādot kompresoru, ieteicams iztīrīt arī pārējo gaisa sistēmu no skaidām. Pretējā gadījumā tās sabojās jauno vai remontēto kompresoru.
Cena sākot no: 50 €
Kondicioniera uzpilde
Kondicioniera sistēmas uzpilde ar R134a gāzi.
Cena sākot no: 35 €

Pieteikums servisamAdrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas