Zobsiksnas maiņa

Zobsiksnas maiņa – kvalitatīvi un ātri, autoservisā Rīgas centrā!

Darbam sniedzam 6 mēnešu garantiju! Izmantojam tikai augstākās kvalitātes tehniku un materiālus.

Siksnu pievads ir mezgla, kas savieno motoru ar citām automašīnai nepieciešamām detaļām, piemēram, ģeneratoru, kondicionieri, stures pastiprinātāju, kā arī savstarpēji savieno motorā esošās daļas, kurām ir nepieciešama siksnu piedziņa.

Lai izvairītos no šo ierīču sabojāšanas, noteikti jāseko līdzi siksnu pievadiem un jāveic to laicīga nomaiņa, ja tas nepieciešams

Zobsiksnas maiņa jāveic aptuveni pēc 80 000 – 120 000 kilometru nobraukuma. Ļoti ieteicams nomainīt zobsiksnu, ja lietotais auto iegādāts no plača vai privātā īpašnieka, jo bieži vien par auto patieso tehnisko stāvokli tur daudz tiek noklusēts.

Papildus zobsiksnaa maiņai, nepieciešams mainīt arī spriegotājus un tā dēvētos parazītruļļus, kā arī,  ūdenssūkni, ja tas saslēgts zobsiksnas ķēdē. Veciem parazītruļļiem ir niķis noķīlēt, sekas ir tādas pašas – noķīlējot tie var saplēst zobsiksnu, neatkarīgi no tā, vai tā ir jauna vai veca.

Ja auto aprīkots nevis ar zobsiksnu, bet ķēdi, situācija ir pateicīgāka, jo ķēdes ir krietni izturīgākas un jāmaina reti. Taču, arī ķēdes mēdz izstiepties, kā rezultātā automašīnas motora darbība var tikt traucēta.

Siksnu pievadā ietilpst

  • Ķīļrievsiksna,
  • Ķīļrievsiksnas spriegotājs,
  • Celiņsiksna,
  • Celiņsiksnas spriegotājrullītis,
  • Spriegotājsvira,
  • Parazītrullīši,
  • Zobsiksna
Zobsiksnas maiņa
Cena sākot no: 70 €

Pieteikums servisam

Adrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija