Ritošās daļas remonts

Ritošās daļas remonts profesionālā autoservisā – tā ir laika un līdzekļu ekonomija.

Jēdzienā „ritošā daļa” ir iekļauti priekšējie un aizmugurējie riteņu plaukti, riteņi un riepas. Plaukta pamatuzdevums ir mazināt vibrācijas, kas tiek nodotas no nelīdzenas ceļa virsmas uz automašīnas virsbūvi.

Klīst dažādas leģendas par ritošo daļu, taču nekas nav mūžīgs. Agri vai vēlu nodilst un nolietojās tādas detaļas, kā amortizatori, amortizatoru atsperes, balsta šarnīri, augšējie balsti ar gultņiem, stabilizatora balsti un stieņi. To veicina arī braukšana pa bedrainiem ceļiem.

Ritošās daļas remontā visbiežāk veicamie darbi:

Amortizatoru maiņa – mainot amortizatorus jāņem vērā vairāki faktori.
Noteikti ir jāmaina amortizatora atsitējs ar putekļu sargu (pat, ja tas šodien izskatās labā stāvoklī, pēc neilga laika tas var kļūt trausls, saplaisāt vai pat saplīst, bet amortizators noteikti kalpos ilgāk, ja putekļu sargs būs vesels!). Šī ir detaļa, kura vistiešākajā veidā ietekmē amortizatora darba mūžu.

Pusass šarnīra maiņa – pusass šarnīrs ir tieši pakļauts apkārtējās vides iedarbībai. Nemitīgi piekļūstot ūdenim un netīrumiem, tas var izraisīt rūsēšanu uz šarnīra virsmas.
Korozija uz ārējās virsmas veicinās rūsas nokļūšanu aiz putekļu sarga un tādējādi arī pašā pusass šarnīrā. Pusass šarnīra korozija var sabojāt ABS gredzenu.

Gultņu maiņa – ja automašīnas riteņu gultņi savā mūža izskaņā sāk uzmācīgi gaudot, tie ziņo, ka ir pienācis laiks maiņai. Gultnis ir samērā vienkārša detaļa. Vairākumam mūsdienu automobiļu ir slēgtie divrindu lodīšu gultņi, kas visu savu darba mūžu neprasa nekādu apkopi.

Bukses – sailentbloki, peldošās bukses – salīdzinoši bieži maināmas detaļas. Lai spētu sailentbloku maiņu un bukšu maiņu veikt maksimāli īsākā laika posmā, esam nodrošinājuši pietiekošu daudzumu šo detaļu savā noliktavā.

Tilta bukšu maiņa – tilta bukses nodrošina ne tikai vienmērīgu braukšanu, bet arī labāku automašīnas vadāmību. Tās var būt ražotas no alumīnija, gumijas un plastmasas, kas lielākoties tiek izmantotas ekonomiskā automašīnas komplektācijā. Pieredze rāda, ka plastmasas bukses mēdz plīst biežāk, tādēļ šādām automašīnām tiltu bukšu maiņa jāveic agrāk.

Lodbalsta maiņa

 

Amortizatoru maiņa
Cena sākot no: 30 €
Lodbalstu maiņa
Cena sākot no: 15 €
Gultņu maiņa
Cena sākot no: 30 €
Bukses - sailentbloki, peldošās bukses
Cena sākot no: 15 €
Tilta bukšu maiņa
Cena sākot no: 25 €
Stūres mehānisms ( stūres reika ) - stūres pirksti, stūres stieņi
Cena sākot no: 15 €

Pieteikums servisam

Adrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija