Bremžu remonts un apkope | Oranž Garaž

Bremžu remonts un apkope

Bremžu remonts un pārbaude autoservisā Rīgas centrā. Ātri un kvalitatīvi- iebrauc un pārliecinies!

Katram auto tā ekspluatācijas laikā ir jāveic bremžu sistēmas apkope vai remonts.
Labā tehniskā stāvoklī esošas automašīnas bremzēšanas sistēma ir viena no ceļu satiksmes drošības galvenajām sastāvdaļām, tāpēc tai noteikti jāpievērš uzmanība un vismaz 2 x gadā jāpārbauda.

Bremžu disku maiņa (2 gab.)
Bremžu diski jāmaina, kad bremžu diskiem ir liels izdilums, bremzējot vibrē stūre vai visa automašīna, bremžu diski stipri korodējuši.
Cena sākot no: 25 €
Bremžu kluču maiņa (priekš./aizm.)
Bremžu kluču maiņu nepieciešams veikt, kad automašīnas instrumentu panelī iedegas brīdinājuma lampiņa par bremžu kluču nomaiņu. Tā signalizē, ka bremžu uzlikas ir sasniegušas savu maksimāli pieļaujamo nodilumu. Ja no riteņa nāk nepatīkama švīkoņas skaņa bremzēšanas brīdī, tā noteikti būs skaņa no nodilušiem bremžu klučiem.
Cena sākot no: 25 €
Bremžu sistēmas diagnostika un remonts
Bremžu sistēmas diagnostika un remonts ietver bremžu kluču un loku maiņu, bremžu cilindru, suportu un suporta vadīklu maiņu vai remontu, stāvbremzes regulēšanu un bremžu sistēmas šķidruma maiņu, elektriskās rokas bremzes remontu.
Cena sākot no: 15 €
Stāvbremzes sistēmas remonts
Rokas bremzes remontu nepieciešams veikt, ja automašīna turpina ripot, kad rokas bremze ir novilkta vai braucot stipri uzkarst aizmugures bremžu disks.
Cena sākot no: 20 €

Pieteikums servisamAdrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas