Auto metināšana autoservisā | Oranž Garaž

Auto metināšana

Auto metināšana ir darbs, kas jāveic ar īpašu rūpību un uzmanību, jo bieži vien tiek metinātas tādas automašīnas daļas, kas ir tieši atbildīgas par auto drošu izmantošanu ceļu satiksmē. Lai sniegtu saviem klientiem labāko kvalitāti, arī metināšana ir darbs, ko veic autoservisa meistari, kas ir specializējušies šajā jomā, izmantojot atzītus materiālus un tehniku. Pateicoties tam, saviem klientiem varam nodrošināt izcilu darba kvalitāti un darba izpildes termiņus, kas ir zem vidējiem nozarē.

Argona metināšana
Argona metināšana - argona metināšana sniedz iespēju sametināt  vairāku veidu metālus un to sakausējumus. Tas ir iemesls, kādēļ argona metināšana tiek izmantota dzelzs, titāna, nerūsējošā tērauda, alumīnija un krāsainā metāla metināšanā. Argona metināšanas lielākās priekšrocības ir augsta precizitāte un zema procesa temperatūra. Šādas priekšrocības ļauj sametināt ārkārtīgi plānus materiālus, kā arī vidēja izmēra komponentes.
Cena sākot no: 15 €
Auto virsbūves metināšana
Auto virsbūves metināšana -  bieži vien auto virsbūve savā kalpošanas laikā tiek pakļauta dažādu apstākļu un vielu ietekmei, kā rezultātā tā tiek bojāta. Lai saglabātu auto funkcionalitāti, nepieciešams to salabot un šeit talkā nāks virsbūves metināšana. Izmantojam tikai kvalitatīvus izejmateriālus, kas garantē augstu darba kvalitāti.
Cena sākot no: 20 €
Auto izputēja metināšana
Izpūtēja metināšana -  nereti gadās, ka jāmetina ir kāda konkrēta automašīnas detaļa un vēl biežāk – tieši izpūtējs. Par iemeslu tam var būt tas, ka detaļa ir nolietojusies, cietusi no kāda sitiena un ir radušies defekti vai arī cietusi no ārējas vides ietekmes un gluži vienkārši sarūsējusi.
Cena sākot no: 20 €

Pieteikums servisamŠo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Adrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas