Auto dzinēja dzesēšanas sistēma | Oranž Garaž

Auto dzinēja dzesēšanas sistēma

Automašīnas  dzinēja dzesēšanas sistēma ir jāuztur labā stāvoklī, lai nerastos dzinēja pārkaršana, kas var novest pie nopietniem dzinēja remontiem.

Auto ūdenssūkņa maiņa
Visus motorus dzesē gaiss, taču lielākajā daļā gadījumu tiek izmantots vēl kāds palīglīdzeklis, lai siltumu novadītu līdz gaisam- tas ir ūdens, tosols, antifrīzs. Lai šķidrums cirkulētu, nepieciešams sūknis. Šim mērķim izmanto lielākoties centrbēdzes sūkni. To ar siksnas palīdzību piedzen no motora.
Cena sākot no: 30 €
Termostata maiņa automobīlim
Termostats ir ierīce pastāvīgas temperatūras uzturēšanai. Tā uzdevums ir atvērties pie noteiktas temperatūras un palaist šķidrumu tālāk lielajā dzeses lokā. Vai arī aizvērties un noslēgt lielo dzeses loku. Motora iesildīšanas laikā ar termostatu ierobežo dzesēšanas šķidruma cirkulāciju caur radiatoru, motors iesilst ievērojami ātrāk.
Cena sākot no: 30 €
Auto motora radiatora maiņa
Radiators sastāv no daudzām tievām alumīnija caurulītēm, ko savā starpā savieno sīkas plāksnītes, lai rastos liela virsma, kas palīdz novadīt siltumu gaisā. Parasti radiators novietots automašīnas priekšpusē un bieži tiek bojāts ar sīkiem akmentiņiem.
Cena sākot no: 50 €
Dzinēja dzesēšanas šķidruma maiņa
Mūsdienās pieejami trīs krāsu (un veidu) antifrīzi: zaļi, sarkani un dzelteni. Izplatītāki ir pirmie divi no minētajiem. Dzesēšanas šķidrums ne tikai dzesē, bet arī veic dzinēja un dzesēšanas sistēmas aizsardzību pret koroziju ko nodrošina inhibitor piedevas.
Cena sākot no: 15 €

Pieteikums servisamAdrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas