Auto apkope

Auto apkope ir svarīga visā automašīnas lietošanas laikā. Savlaicīgi un regulāri veiktas auto apkopes, noteikti paildzinās tavas automašīnas mūžu.

Piedāvājam veikt regulārās auto apkopes:

  • Eļļas maiņa – eļļa un eļļas filtrs būtu jāmaina ik pēc nobrauktiem 15 000 km (dati var atšķirties no auto ražotāja, modeļa, izlaiduma gada un dzinēja), ja regulāri ievērosiet eļļas maiņas intervālu, jūsu automašīnas dzinējs kalpos ilgāk.
  • Gaisa filtra maiņa – gaisa filtrs ir vienīgais elements, kas neļauj automašīnas ieplūdes sistēmā nokļūt putekļiem un citiem svešķermeņiem. Ja gaisa filtrs savlaicīgi netiek nomainīts, tas var nelabvēlīgi ietekmēt dzinēja darbību un novest pie nopietniem dzinēja bojājumiem.
  • Salona filtra maiņa- salona filtrs ir gaisa filtrs, kas ievietots automašīnas ventilācijas sistēmā. Tas aiztur netīrumus, putekšņus, putekļus un citus svešķermeņus, kā arī izplūdes gāzes un citus gaisa piesārņojumus.
  • Degvielas filtra maiņa – degvielas filtrs atdala degvielu no netīrumiem un ūdens, kas veidojas degvielas tvertnē kā kondensāts. Pie neregulāras degvielas filtra maiņas var rasties vairākas problēmas ar automašīnas dzinēju, grūta dzinēja iedarbināšana, jaudas zudumi un pat dzinēja noslāpšana.
Eļļas maiņa
Cena sākot no: 15 €
Salona filtra maiņa
Cena sākot no: 10 €
Degvielas filtra maiņa
Cena sākot no: 15 €
Gaisa filtra maiņa
Cena sākot no: 5 €

Pieteikums servisam

Adrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija