Padomi auto drošībai | Oranž Garaž

Padomi auto drošībai

Varbūt jums pašiem vai kādam jūsu paziņam ir nācies nokļūt situācijā, kad auto ir cietis no zagļu rīcības. Diemžēl, statistika rāda, ka tikai puse auto tiek atgriezta auto īpašniekiem, tādēļ vēlamies, lai iepazīstieties ar padomiem, kā pasargāt savu auto un sevi pašu.

  • Vienmēr pārliecinieties, ka auto atslēgas atrodas drošībā, piemēram, nenēsāt tās jakas ārējās kabatās un tml., kā arī nodrošināt, lai tām nevar piekļūt nepiederoši cilvēki.
  • Pēc auto atstāšanas vienmēr pārliecināties, ka auto logi ir aizvērti un durvis aizslēgtas.
  • Vienmēr aizslēgt automašīnu – arī privātmājas pagalmā, garāžā vai apsargātā autostāvvietā;
  • Automašīnu vislabāk novietot labi pārskatāmās, apgaismotās vietās, ja iespējams, tad novērošanas kameru filmēšanas zonā.
  • Populārākās zagto automobiļu markas saskaņā ar Valsts policijas statistiku un ERGO datiem ir Audi, Volkswagen, Toyota un BMW.

Valsts policijā arī norāda, ka nevajadzētu domāt, ka zagļi neizvēlēsies auto tikai tādēļ, ka tas ir vecāks. Tiek zagti arī desmit un pat vairāk gadus veci auto. Tādēļ maldīgi uzskatīt, ka šādam auto nav jābūt aprīkotam ar pietiekami kvalitatīvu pretaizdzīšanas sistēmu un signalizāciju.

Esam novērojuši, ka cilvēki nereti pat neaizdomājas, ka viņu automobilim nav signalizācijas. Lai pārliecinātos par signalizācijas esamību, var darīt tā – aizslēdzot automobili ar pulti, pēc brīža durvis jāmēģina atvērt ar atslēgu. Ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar signalizāciju, tā pēc dažām sekundēm iedarbosies.

Lielāku drošību veicina automobiļa aprīkošana ar papildu pretaizdzīšanas un signalizācijas sistēmām, kā arī konkrētam auto pielāgotiem risinājumiem. Taču to uzstādīšana jāuztic profesionāļiem un pārbaudītām firmām, kurām rūp darba kvalitāte un kuras garantē drošu rezultātu. Uz pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšanas rēķina nav ieteicams taupīt.

Vēršoties mūsu autoservisā, mēs:

Detalizēti konsultēsim par visiem jautājumiem, kas attiecās uz Tavas automašīnas remontu un apkopi

Piedāvāsim visoptimālāko cenu remonta darbiem un rezerves daļām

Saskaņosim jums ērtāko autoservisa apmeklējuma laiku

Nepieciešamības gadījumā noorganizēsim autoevakuatoru

Remonta darbiem 6 mēnešu garantija

Lojalitātes programmas dalībniekiem atlaide līdz 20%

Partners