Amortizatoru maiņa autoservisā | Oranž Garaž

Amortizatoru maiņa

Amortizatora galvenais uzdevums ir padarīt ceļu nelīdzenumus mazāk jūtamus automašīnas salonā. Atsperes to var lieliski izpildīt, taču tās nespēj novērst automašīnas svārstības. Ja šādu šūpošanos nevar ātri kontrolēt, tas var novest pie nepatīkamām sekām un jūsu auto kļūs grūti vadāms. Amortizatori tiek uzstādīti, lai novērstu automašīnas lielās svārstības.

Mainot amortizatorus, jāņem vērā vairāki faktori.

Noteikti ir jāmaina amortizatora atsitējs ar putekļu sargu (pat, ja tas šodien vēl izskatās labā stāvoklī, pēc pusgada tas var kļūt vecs un izjukt, bet amortizators noteikti kalpos ilgāk par šo pusgadu, ja vien putekļu sargs būs vesels!) Šī ir detaļa, kura vistiešākajā veidā ietekmē amortizatora darba mūžu.

Vēl jāņem vērā tas, ka amortizatora augšējo stiprinājuma skrūvi nedrīkst pievilkt ar pneimatisko vai elektrisko triecienatslēgu. Tas var novest pie hidrauliskā virzulīša atskrūvēšanās amortizatora iekšpusē, jo tā stiprinājuma skrūve saņem triecienus no skrūvēšanas pistoles atskrūvēšanās virzienā, ja augšējā skrūve tiek pievilkta ar triecienpistoli pievilkšanas virzienā.

Piesakies ritošās daļas remontam

 

Vēršoties mūsu autoservisā, mēs:

Detalizēti konsultēsim par visiem jautājumiem, kas attiecās uz Tavas automašīnas remontu un apkopi

Piedāvāsim visoptimālāko cenu remonta darbiem un rezerves daļām

Saskaņosim jums ērtāko autoservisa apmeklējuma laiku

Nepieciešamības gadījumā noorganizēsim autoevakuatoru

Remonta darbiem 6 mēnešu garantija

Lojalitātes programmas dalībniekiem atlaide līdz 20%

Partners