Dzinēja remonts

Dzinēja remonts – kvalitatīvi, ar atbildību un iespējami īsākā laikā!

Katram remontam garantējam augstu kvalitāti. Izmantojam tikai profesionālus materiālus un tehniku.

Automašīnas ekspluatācijas gaitā notiek gan automašīnas, gan tā agregātu tehniskā stāvokļa pasliktināšanās. Tas var izraisīt daļēju vai pilnīgu darba spējas zudumu. Automašīnas dzinējs nereti tiek saukts par automašīnas sirdi, par to ir jārūpējas īpaši un pat niecīgākās problēmas var pārtapt par nopietnu bojājumu, kas rezultēsies ar dzinēja maiņu.

Autoservisā veiksim:

  • dzinēja diagnostiku – mūsu servisa speciālisti veiks visaptverošu dzinēja diagnostiku, lai pārbaudītu tā veiktspēju un konstatētu pat visniecīgākās neatbilstības tā darbībā;
  • galvas blīves maiņu – galvas blīve ir viens no svarīgākajiem blīvējuma elementiem jebkuram iekšdedzes dzinējam, starp cilindra galvu un cilindra bloku. Cilindra galvas starplikai cieši jānoslēdz degšanas kamera un vienlaicīgi jānodrošina teicamu blīvējumu eļļas un dzesēšanas kanāliem;
  • aizdedzes svešu maiņu – iesakām sekot līdzi jūsu automašīnas svečvadu un sveču maiņai. Pasliktinoties laikapstākļiem, pasliktinās arī jūsu automašīnas motora darbība, svečvadi oksidējas un nespēj vadīt pietiekamu strāvas daudzumu pareizajā punktā.
  • dzinēja kapitālo remontu – dzinēja kapitālais remonts sastāv no dzinēja pilnīgas izjaukšanas, bojāto detaļu nomaiņas vai atjaunošanas, salikšanas, regulēšanas un testēšanas.
Dzinēja diagnostika
Cena sākot no: 15 €
Dzinēja galvas blīves maiņa
Cena sākot no: 100 €
Dzinēja kapitālais remonts (dzinēja atjaunošana)
Cena sākot no: 355 €

Pieteikums servisam

Adrese

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija

Tālrunis

+371 26006006 - Autoserviss
+371 20029300 - Rezerves daļas

Senču iela 2c, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija