Сварка выхлопной трубы

Сварка выхлопной трубы

 

Процесс сварки включает в себя соединение различных материалов, как правило, соединение металла или термопласта.
Соединение между материалами образуется в результате взаимодействий атомов или молекул, при сплаве свариваемых поверхностей. Мы своим клиентам предлагаем широкий спектр сварочных услуг наивысшего качества. У нас возможна сварка алюминиевых, металлических конструкций, конструкций из нержавеющей стали и сварка чугунных деталей, а также сварка выхлопных труб и кузовов автомобилей.

 

 

Для владельцев карт привилегий Оранж Гараж скидки, начиная с 5%!


Для получения более подробной информации об услугах звоните - 26006006


На все работы предоставляются гарантии!

Довольные клиенты
51 123

Отзывы

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Подробнее Закрыть
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Подробнее Закрыть
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Подробнее Закрыть
 • Все отзывы