Ремонт компрессоров кондиционера

Ремонт компрессоров кондиционера

 

Компрессор – это агрегат, который сжимает газ кондиционера и превращает его в жидкость. В случае его неисправности необходимо производить его ремонт или замену.

 

Испорченный компрессор, как правило, засоряет всю систему кондиционера металлической стружкой. Поэтому при установке компрессора наши мастеры очистят также всю остальную систему воздуха от стружки. В противном случае стружка может испортить новый или отремонтированный компрессор.   

 

Для владельцев карт привилегий Оранж Гараж скидки, начиная с 5%!


Для получения более подробной информации об услугах звоните - 26006006


На все работы предоставляются гарантии!

Довольные клиенты
51 019

Отзывы

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Подробнее Закрыть
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Подробнее Закрыть
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Подробнее Закрыть
 • Все отзывы