Vai Tu esi šo visu pārbaudījis?

2017-10-13 15:48:39

Pāris pavisam vienkāršu padomu, kas atvieglos Tavas rūpes par auto, tuvojoties vēsākam laikam.


Lai atvieglotu auto dzinēja iedarbināšanu un kopumā pagarinātu tā mūžu, pirms ziemas aukstā laika jāmaina dzinēja eļļa.


Gaisa filtrs veic trīs funkcijas – palielinās jaudu, samazinās degvielas patēriņu un paildzinās auto dzinēja darbības ilgumu.


Degvielas filtrs parūpēsies par to, lai degvielas sistēmā neiekļūst netīrumi vai kādi degvielas sabiezējumi un pasargās no paātrinātas mehānisma nolietošanās.


Salona filtrs jāmaina, kad logi svīst ciet un ceļš kļūst neredzams. Jauns gaisa filtrs parūpēsies, lai salonā iekļūst svaigs gaiss un neļaus pastiprināti svīst vējstiklam.


Pirms ziemas sezonas iestāšanās jāpārbauda dzesēšanas šķidrums. Ja vēlies pasargāt  automašīnas motoru no sasalšanas un korozijas, izvēlaties  labas kvalitātes dzesēšanas šķidrumu.


Viens no galvenajiem faktoriem uz ceļa ir autovadītāja drošība, kas lielā mērā ir atkarīga no bremžu sistēmas. Tādēļ ārkārtīgi svarīga ir šīs sistēmas pārbaude pirms ziemas sezonas.


Ja Tava auto amortizatori ir darba kārtībā – tā ir drošība uz ceļa!


Īsāks bremzēšanas ceļš, drošāka braukšana, labāka sāķere ar ceļu – lūk, ko garantē jaunas riepas.


Auto iedarbināšana kļūst vienkāršāka, ja aizdedzes sveces ir kārtībā, tādēļ būtiski pirms ziemas to pārbaudīt.


Bieža problēma aukstajos rītos ir auto iedarbināšana. Tā var kļūt vienkāršāka, ja pirms ziemas pārliecināsies vai strādā kvēlsveces.


Kā uzlabot redzamību uz ceļa diennakts tumšajā laikā? Noregulēti lukturi, nomainītas spuldzītes un logu slotiņas ir galvenās atbildes uz šo jautājumu. 

 

 

Довольные клиенты
53 356

Отзывы

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Подробнее Закрыть
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Подробнее Закрыть
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Подробнее Закрыть
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Подробнее Закрыть
 • Все отзывы