Xenona gaismu uzstādīšana

Xenona gaismu uzstādīšana

 

Vēlamies saviem klientiem sniegt labākos rezultātus, tāpēc Oranž Garaž izmanto tikai profesionālus materiālus un tehniku, lai šos rezultātus sasniegtu. 


Īsā laika posmā, par izdevīgākajām cenam un ar garantiju - par to parūpēsies mūsu speciālisti. 


Xenon ir starojums, ko dod īpašas augstspiedienas gāzizlādes spuldzes, pildītas ar cēlgāzi - ksenonu. Šīm spuldzēm nav kvēldiega un gaisma rodas no loka izlādes starp diviem elektrodiem abos spuldzes kolbas galos. Katra spuldze aprīkota ar atsevišķu augstfrekvences pārveidotāju, kas rada spriegumu uz elektrodiem līdz pat 25000 voltu.

 

Vienādas jaudas apstākļos ksenons ir 3 reizes spilgtāka gaisma par parastajām halogēnajām spuldzēm, tātad ar ksenona lampām redzamība naktī kļūst vēl labāka;

Ksenons patērē par 66% mazāk elektroenerģijas nekā halogēnās spuldzes;


Ksenona spuldzēm darba mūžs ir 3 - 5 reizes garāks nekā halogēnām spuldzēm;


Ksenona spuldzes nodrošina dienas gaismai līdzīgu apgaismojumu, kas uzlabo vadītāja telpisko redzi, krāsu un kontrastu uztveri;


Ksenons vairākas reizes uzlabo redzamību sliktos redzamības apstākļos - lietū, miglā vai sniegputenī.

 

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

 

Visiem darbiem dodam garantijas


 

Apmierināti klienti
51 917

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes