Tilta bukšu maiņa

Tilta bukšu maiņa

 

Izdevīgas cenas, lielisks rezultāts un garantija par izdarīto darbu - "Oranž Garaž'' speciālisti ātrā laika posmā parūpēsies par Tavu auto, tāpēc iebrauc pie mums jau šodien! 

 

Tilta bukses nodrošina ne tikai vienmērīgu braukšanu, bet arī labāku automašīnas vadāmību. Tās var būt ražotas no alumīnija, gumijas un plastmasas, kas lielākoties tiek izmantotas ekonomiskā automašīnas komplektācijā.

Pieredze rāda, ka plastmasas bukses mēdz plīst biežāk, tādēļ šādām automašīnām tiltu bukšu maiņa jāveic agrāk.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes