Termostata maiņa

Termostata maiņa

Oranž Garaž sniedz kvalitatīvus darbus, kurus paveicam ātrā laika posmā un ar garantiju. Brauciet pie mums un mēs parūpēsimies par Jūsu auto!

 

Termostats ir ierīce pastāvīgas temperatūras uzturēšanai. Tā uzdevums ir atvērties pie noteiktas temperatūras un palaist šķidrumu tālāk lielajā dzeses lokā. Vai arī aizvērties un noslēgt lielo dzeses loku.

Termostata darbību pārbauda, novērojot radiatora iesilšanas intensitāti pēc auksta motora iedarbināšanas. Motora iesildīšanas laikā ar termostatu ierobežo dzesēšanas šķidruma cirkulāciju caur radiatoru, motors iesilst ievērojami ātrāk un 7 - 8 reizes mazāk dilst. Radiatoram un pievadcaurulēm motora iesildīšanas laikā jāpaliek aukstam, tikai iesildīšanas beigās tam jākļūst siltam. Bojātu termostatu nomaina.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

   Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

 

Visiem darbiem dodam garantijas


Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes