Stūres mehānisms - Stūres pirksti, stieņi

Stūres mehānisms - Stūres pirksti, stieņi

"Oranž Garaž'' Jūsu auto remontam izmanto tikai profesionālus materiālus un tehniku, tāpēc sniedzam Jums garantiju par padarīto darbu - izdevīgi, ātri un profesionāli


Dažādu marku un modeļu stūres mehānismi tiek atjaunoti izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Remontējot stūres mehānismus tie tiek pilnībā izjaukti, lai novērtētu vārpstas, blīvslēgu un blīvgredzenu stāvokli un šīs detaļas tiek aizvietotas ar jaunām.


Bez tam, pēc remontdarbu paveikšanas stūres mehānisms tiek pārbaudīts uz stenda, kurš imitē stūres iekārtas darbību. Pārliecinoties par mehānisma darbaspēju un to, ka defektu darbībā nav – stūres mehānisms tiek uzstādīts uz automašīnas.

Labāku rezultātu sasniegšanai stūres pastiprinātāja sistēmā jānomaina šķidrums, iepriekš to iztīrot. Nomainot stūres mehānismu automašīnai veic savirzes leņķu uzstādīšanu.

 

Veicamie darbi:
Stūres iekārtas diagnostika;
Stūres mehānisma noņemšana, uzlikšana;
Stūres mehānisma izjaukšana, salikšana;
Pārbaude uz stenda;
Savirzes pārbaude un regulēšana;
Stūres mehānisma remonts un atjaunošana;
Stūres mehānisma regulēšana, kontrole.


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas


Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes