Signalizāciju uzstādīšana

Signalizāciju uzstādīšana

Uzstādām visu veidu auto signalizāciju un pret aizdzīšanas sistēmas. Tāpat veicam arī parkošanās sensoru, multimēdiju ierīču un navigācijas un hads free sistēmas uzstādīšanu automašīnās.

 

Pie mums Jums iespējams uzstādīt mūsu servisa drošības sistēmu, kuru piemeklēsim īpaši Jūsu vajadzībām, kā arī uzstādām Jūsu drošības aparatūru.

 

Kā zināms, transportlīdzekļa signalizācijas sistēma ir galvenais faktors, ka aptur zagli no zādzības veikšanas, tādēļ iesakām Jums parūpēties par sava auto drošību laikā, kad Jūs nav blakus!

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !  

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
51 909

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes