Salona ventilātora restaurācija

Salona ventilātors ir svarīga ventilācijas daļa. Ar ventilatoru gaisa tiek transportēts salonā. Arī gaisa kondicionēšanas vai apkures ventilators ir ļoti svarīgs, jo atdzesēts vai sasildīts gaiss izplatās ātrāk ar salona ventilatoru.

 

Vadītājs var kontrolēt salona ventilatora jaudu. Tā kā izmantojot ventilatoru ar lielu jaudu tas ir ļoti skaļā, tādēļ, ja ir nepieciešamība izmantot to ilgāku laiku, izmantojiet to ar minimālu jaudu. Ja salona ventilators ir bojāts, tas var negatīvi ietekmēt arī citas auto daļas. Bojājumam var būt funkcijas vairāki iemesli.


Tas arī var būt saistīts ar neregulāru darbību vai citu īssavienojumu. Grabošs troksnis darbības laikā var liecināt par bojājumu. Bet dažreiz dažas problēmas notikt no svešķermeņa gaisā.

 

Šādu restaurāciju labāk uzticēt profesionāļiem, kas nozīmē, ka piezvanot uz Oranž Garaž, Jūs noteikti nekļūdīsieties.

 

Jebkurā situācijā esam gatavi veikt remontdarbus, sniegt konsultācijas vai palīdzību par izdevīgākajām cenām un ar labākajiem termiņiem. Strādājam tikai ar atzītākajiem materiāliem un tehniku, tādēļ varam garantēt, ka Oranž Garaž speciālisti parūpēsies par Jūsu auto. 


Restaurācijas laiks ir 1 darba diena, kas nozīmē, ka ātrā laika posmā Jūsu auto tiks saremontēts un gatavs tālakam ceļam. 

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

 Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

 

Apmierināti klienti
51 909

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes