Ritošās daļas diagnostika

Ritošās daļas diagnostika

 

Piedāvājam veikt  mūsu autoservisā ritošās daļas diagnostiku visa veida vieglajām automašīnām.

Pārbaude ir  tāda pati kā CSDD. Veicam arī arī padziļinātu diagnostiku. Veicot ritošās daļas remontu mūsu autoservisā diagnostika bez MAKSAS.


Ritošā daļa ir viena no svarīgākajām sistēmām Jūsu automašīnā. No Jūsu auto ritošās daļas stāvokļa, ir atkarīga Jūsu drošība uz ceļa un tā mums ir svarīga. Vēlams savu auto ritošo daļu pārbaudīt vismaz 2 reizes gadā.


 

Ikkatram no mums ikdienā var gadīties iebraukt bedrē, vai arī vienkārši ir pienācis laiks mainīt kādu detaļu auto ritošajā daļā. Šādā situācijā īpaši svarīga ir profesionāla ritošās daļas diagnostika, precīzi nosakot bojāto vai nolietoto detaļu. Ritošās daļas remontu nevajadzētu atlikt uz vēlāku laiku, jo bojātā detaļa var ne tikai negatīvi ietekmēt citus ritošās daļas elementus, bet arī radīt nepareizu riepu nodilumu, ietekmējot auto vadāmību un drošību. Ikgadējās tehniskās apskates laikā ritošajai daļai un tās nepilnībām tiek pievērsta īpaša uzmanība.

 

Kādas ir diagnostikas priekšrocības?

 • Tā sniedz iespēju ātri noteikt automašīnas bojājumus un kļūdas sistēmā, kuras attiecīgi arī iespējams atrisināt;
 • Palīdz samazināt degvielas patēriņu;
 • Sniedz iespēju noteikt, kāda būs auto darbība nākotnē, kā arī, cik resursu tā patērēs;
 • Ja pērkat vai pārdodat mašīnu, diagnostika ļaus noskaidrot, kādā stāvoklī ir transportlīdzeklis;
 • Tāpat diagnostiku ieteicams veikt pirms došanās garākā ceļojumā.


„Oranž Garaž" autoservisā ar ritošās daļas diagnostiku un remontu nodarbojas profesionāli automehāniķi, kam ir vairāku gadu pieredze auto remonta un apkalpošanas jomā un, kuri spēs konstatēt Jūsu automašīnai radušos bojājumus, piedāvājot pieņemamākos remonta risinājumus. Ritošās daļas diagnostikas process aizņem aptuveni
30 minūtes.

 

3 pazīmes, kuras liecina par to, ka jums vajadzētu vest savu auto uz servisu:

 • Dažādas iepriekš nedzirdētas un neparastas skaņas, kuras nāk no mašīnas apakšas vai motora, piemēram, grabēšana, čīkstēšana, gaudošana vai sīkšana;
 • Jaudas trūkums un bremžu problēmas – ja jūtat, ka mašīnai vairs nav tāda uzrāviena kā agrāk, vai arī bremzes nedarbojas pietiekoši labi, vediet mašīnu pie meistara;
 • Dažādu indikatoru iedegšanās mašīnas vadības panelī – ja neesat pārliecināti, uz ko norāda konkrētās lampiņas ieslēgšanās, noteikti pavaicājiet to kādam speciālistam.Ritošās daļas diagnostikā ietilpst:


Bukšu stāvokļa pārbaude


Lodbalstu stāvokļa pārbaude


✔ Bremžu kluču nodiluma pārbaude


Bremžu un degvielas trubu pārbaude


Apakšējās virsbūves pārbaude


Eļļas noplūdes pārbaudes


u.c.

 

Auto ritošajai daļai piedāvājam arī plašu rezerves daļu klāstu no pasaulē pazīstamiem ražotājiem dažādās cenu kategorijās.

Remontda darbus veicam katru darba dienu, kā arī sestdienās.


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

 


Apmierināti klienti
51 830

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes