Lodbalstu maiņa

 

Vēlies ātru un efektīvu autoremontu? Nāc pie mums, jo mēs garantējam izcilu rezultātu par savu darbu. Strādājam tikai ar profesionāliem materiāliem un tehniku. 

 

Lodbalsti ir lodveida gultņi, kas darbojas līdzīgi kā bumba. Lodbalsti sastāv no gultņa un ligzdas slēgtā apvalkā, un šīs visas detaļas ražotas no tērauda. Tas ir divu mehānismu, mašīnu daļu u.tml. kustīgs savienojums, kas ļauj vienai daļai griezties, kustēties ap otru; ierīce, kas šādā veidā savieno divas mehānismu, mašīnu daļas u.tml.

 

Šī detaļa ir ļoti pakļauta vides iedarbībai - nemainīgi piekļūstot ūdenim un netīrumiem, kas izsauc rūsēšanu un koroziju uz pusass šarnīra virsmas. 
Rūsa un korozija uz šarnīra ārējās virsmas ļaus tam vēlāk iekļūt aiz putekļu sarga un tādejādi arī pašā pusass šarnīrā. Pusass šarnīra korozija var arī sabojāt ABS gredzenu

Lielākā daļa SKF pusass šarnīru ir fosfatizēti. Fosfatizēšana ir lokāla apstrāde ar cinku, lai novērstu rūsēšanu. Pēc apstrādes pusass šarnīram ir tumši pelēka krāsa un tiek nodrošināts izstrādājuma ilgāks kalpošanas laiks pat vispiesārņotākajā vidē. 

 


Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5% !

 

Zvani mums - 26006006

 

Visiem darbiem dodam 6 mēnešu kvalitātes garantijas!

Apmierināti klienti
53 233

Atsauksmes