Amortizatoru maiņa

Ātra, kvalitatīva amortizatoru maiņa. Mūsu autocentrā strādā augstākās klases profesionāļi, kas izmanto tikai profesionālu tehniku un izejmateriālus.

Mūsu galvenais mērķis ir ātri un efektīvi apkalpot Jūs, jo esam draudzīgais autocentrs, kuriem klienti ir pirmajā vietā!

 

Amortizatora galvenais uzdevums ir padarīt ceļu nelīdzenumus mazāk jūtamus automašīnas salonā. Atsperes to var lieliski izpildīt, taču tās nespēj novērst automašīnas svārstības. Ja šādu šūpošanos nevar ātri kontrolēt, tas var novest pie nepatīkamām sekām un Jūsu auto kļūs grūti vadāms. Amortizatori tiek uzstādīti, lai novērstu automašīnas lielās svārstības.

 

Mainot amortizatorus jāņem vērā vairāki faktori.

Noteikti ir jāmaina amortizatora atsitējs ar putekļu sargu (pat ja tas šodien vēl izskatās labā stāvoklī, pēc pusgada tas var jau kļūt vecs un izjukt, bet amortizators noteikti kalpos ilgāk par šo pusgadu, ja vien putekļu sargs būs vesels!) Šī ir detaļa, kura vistiešākajā veidā ietekmē amortizatora darba mūžu.

 

Vēl jāņem vērā tas, ka amortizatora augšējo stiprinājuma skrūvi nedrīkst pievilkt ar pneimatisko vai elektrisko triecienatslēgu, jo tas var novest pie hidrauliskā virzulīša atskrūvēšanās amortizatora iekšpusē, jo tā stiprinājuma skrūve saņem triecienos no skrūvēšanas pistoles atskrūvēšanās virzienā, ja augšējā skrūve tiek pievilkta ar triecienpistoli pievilkšanas virzienā.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

Zvani un piesakies - 26006006

 

Visiem darbiem dodam 6 mēnešu kvalitātes garantijas!

Apmierināti klienti
53 233

Atsauksmes