Riteņu ģeometrijas regulēšana

Riteņu ģeometrijas regulēšana

 

Kvalitatīva, ātra un izdevīga riteņu savirze pašā Rīgas centrā. Mūsu augstās klases speciālisti parūpēsies par Jūsu auto, garantējot lielisku rezultātu, jo izmantojam tikai modernāko tehniku un materiālus.

Riteņu savirze ir jānoregulē pareizi - lai kvalitatīvi noregulētu riteņu savērsumu – sagāzumu, nepieciešams ievērot pareizi noregulētu riteņu savērsumu – sagāzuma leņķi, kurš nodrošinās jūsu automobilim stabilitāti uz ceļa, atvieglos vadību, pagarinās riepu kalpošanas laiku un samazinās degvielas patēriņu.

 

Automašīnas riteņu ģeometrijas regulēšanas cena pilnībā atmaksājas kā papildu iespējamais nobraukums, labāka veiktspēja un augstāks komforta līmenis.

 

Katrs autobraucējs lieliski zina, cik būtiska nozīme ir tādam rādītājam, kā riteņu savirze-sagāzums. Korekta savirzes-sagāzuma noregulēšana, pirmām kārtām nosaka stabilitāti, un tātad, automobiļa vadāmību uz ceļa, kas ir viens no drošas un komfortablas vadīšanas pamatfaktoriem.

Savirze jāregulē, ja parādās traucējumi ritošās daļas darbībā, kā arī pēc jebkura piekares elementa nomaiņas, piemēram: stūres stiepņa, lodveida balstu, piekares sviru, amortizatoru balstu, sailenbloku, atsperu utt. Auto savirze - ja rodas problēmas ar to, noteikti jāmeklē speciālisti, kas zin, kas ir savirze un kā izlabot problēmu.

 

Tiklīdz viens ķēdes posms ieplīst, tā sāk irt arī pārējie, respektīvi, ja mēs laikus parūpējamies par to, lai auto būtu kārtībā, mēs ietaupām uz daudzu citu problēmu iespējamu parādīšanos. Piemēram, ja automašīnas priekšējie riteņi ir savērsti uz iekšu, tas var novest pie riepu malu „nograušanas”, pārmērīga protektora nodiluma un arī izraisīt neprognozējamu stūres reakciju.

 

Noregulēta auto savirze nodrošinās vadīšanas drošību, taupīgu degvielas patēriņu un dos iespēju pagarināt automašīnas riepu kalpošanas ilgumu. Auto savirze būtiski pagarina riepu kalpošanas laiku, jo slodze uz auto ritošajām daļām samazinās. Auto savirze ir viens no nozīmīgākajiem auto ekspluatācijas aspektiem, jo pareizs to savērsums izmaksā lētāk, nekā braukšana ar „šķībiem” ratiem. 


Mēs piedavājam veikt riteņu ģeometrijas regulēšanu ar jaunāko, profesionālo 3D iekārtu!

 

5 iemesli, kādēļ regulēt un pārbaudīt savērsumu ir izdevīgi:

 • tiek pagarināts riepu mūžs – retāk būs jāpērk jaunas riepas;
 • uzlabojas auto vadāmība un stabilitāte uz ceļa – braukšana būs patīkamāka un mazāk nogurdinās šoferi;
 • samazinās slodze uz auto ritošās daļas detaļām – mazāki remonta izdevumi;
 • samazinās degvielas patēriņš – mazāki izdevumi par degvielu;
 • savērsuma regulēšanas un pārbaudes izmaksas ir ļoti zemas, salīdzinot ar riepu izmaksām.

 

     Kad ieteicams pārbaudīt un noregulēt savērsumu:

 • ja uz auto riepām parādās strauja un nevienmērīga diluma pazīmes;
 • ja auto, pat braucot pa labu ceļa segumu, ir nestabils un tā gaitu nepieciešams koriģēt ar stūri;
 • ja auto „velk” uz sāniem un stūre jātur ar spēku;
 • ja neveiksmīgi iebraukts pamatīgā bedrē;
 • pēc auto ritošās daļas remonta;
 • reizi gadā profilakses nolūkos.Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Riteņu ģeometrijas regulēšana

Riteņu ģeometrijas regulēšana
Apmierināti klienti
51 394

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes