Riepu uzglabāšana

Riepu uzglabāšana

 

Autocentrs Oranž Garaž var palīdzēt, parūpējoties par Jūsu riepām!

Lai vasaras vai ziemas riepas nezaudētu savu kvalitāti, autoserviss Oranž Garaž tās uzglabās piemērotā vietā un veidā.

 

Kādēļ riepas jāuzglabā tām piemēroto apstākļos?

Riepas nedrīkst uzglabāt mitrās vietās un tiešos saules staros, jo tas ietekmē riepu kvalitāti un Jūsu drošību uz ceļa, braucot ar automašīnu. Mainot ziemas riepas uz vasaras riepām svarīgi ir riepas notīrīt un iztīrīt to protektoru, lai uzglabāšanas laikā tas nedeformētos.


Ko nozīmē „pareiza riepu glabāšana”?


Jebkura riepa noveco. Ar laiku gumija kļūst cietāka un sāk plaisāt. To nav iespējams novērst, bet var attālināt – svarīgi ir riepu glabāšanas apstākļi.
Nekādā gadījumā neturiet riepas zem klajas debess – tieši saulē, lietū, salā, sniegā. Temperatūra glabāšanas telpā nedrīkstētu būt zemāka par +5o C.
Riepas jāglabā stāvus, vēlams, ar nolaistu spiedienu. Līdzīgi kā šampanieti nogatavošanās procesā, arī glabājamo riepu laiku pa laikam nepieciešams pagriezt.
Ja riepas glabā nepareizi, tās „saguļas” – nošķiebjas uz vienu pusi un ietekmē braukšanu.

Būtiski atcerēties, ka riepas ar diskiem uzglabājamas, iekarinātas horizontāli, savukārt riepas bez diskiem uzglabājams vertikāli.

 

Turklāt Jums nebūs jāraizējas, kur novietot sezonai neaktuālās riepas, netiks aizņemta vieta ne uz lodžijas, ne pagrabā, ne citur.

 

Kādi vēl ieteikumi, lai riepas kalpotu ilgāk?


Iesakā vismaz reizi gādā pārbaudīt riteņu ģeometriju, jo no tā tieši ir atkarīgs riepas mūža ilgums. Protams, arī   ne mazāk svarīgi būtu regulāri pārbaudīt spiedienu riepās. Piemēram, ja riepas iekšējais spiediens ir 20% zem normas, riepas mūžs ir par 30% īsāks. 

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 909

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes