Riepu uzglabāšana

 

Autocentrs Oranž Garaž var palīdzēt, parūpējoties par Jūsu riepām!

Lai vasaras vai ziemas riepas nezaudētu savu kvalitāti, autoserviss Oranž Garaž tās uzglabās piemērotā vietā un veidā.

 

Kādēļ riepas jāuzglabā tām piemēroto apstākļos?

Riepas nedrīkst uzglabāt mitrās vietās un tiešos saules staros, jo tas ietekmē riepu kvalitāti un Jūsu drošību uz ceļa, braucot ar automašīnu. Mainot ziemas riepas uz vasaras riepām svarīgi ir riepas notīrīt un iztīrīt to protektoru, lai uzglabāšanas laikā tas nedeformētos.


Ko nozīmē „pareiza riepu glabāšana”?


Jebkura riepa noveco. Ar laiku gumija kļūst cietāka un sāk plaisāt. To nav iespējams novērst, bet var attālināt – svarīgi ir riepu glabāšanas apstākļi.
Nekādā gadījumā neturiet riepas zem klajas debess – tieši saulē, lietū, salā, sniegā. Temperatūra glabāšanas telpā nedrīkstētu būt zemāka par +5o C.
Riepas jāglabā stāvus, vēlams, ar nolaistu spiedienu. Līdzīgi kā šampanieti nogatavošanās procesā, arī glabājamo riepu laiku pa laikam nepieciešams pagriezt.
Ja riepas glabā nepareizi, tās „saguļas” – nošķiebjas uz vienu pusi un ietekmē braukšanu.

Būtiski atcerēties, ka riepas ar diskiem uzglabājamas, iekarinātas horizontāli, savukārt riepas bez diskiem uzglabājams vertikāli.

 

Turklāt Jums nebūs jāraizējas, kur novietot sezonai neaktuālās riepas, netiks aizņemta vieta ne uz lodžijas, ne pagrabā, ne citur.

 

Kādi vēl ieteikumi, lai riepas kalpotu ilgāk?


Iesakā vismaz reizi gādā pārbaudīt riteņu ģeometriju, jo no tā tieši ir atkarīgs riepas mūža ilgums. Protams, arī   ne mazāk svarīgi būtu regulāri pārbaudīt spiedienu riepās. Piemēram, ja riepas iekšējais spiediens ir 20% zem normas, riepas mūžs ir par 30% īsāks. 

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

Zvani par pakalpojumu un piesakies- 26006006

 

Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.

Apmierināti klienti
53 020

Atsauksmes