Stūres

Autocentra Oranž Garaž darbinieki ir plaša profila speciālisti tādēļ, sniedzot visdažādākos pakalpojumus, varam garantēt kvalitāti, lielisku rezultātu īsos termiņos.


Stūres mehānisms ir svarīgs automašīnas mezgls, tāpēc autocentrs Oranž Garaž piedāvā visu marku modeļiem stūres mehānisma restaurāciju un pārbaudi.


Remontējot mehānisms tie tiek pilnībā izjaukts, lai novērtētu vārpstas, blīvslēgu un blīvgredzenu stāvokli. Pēc remontdarbu paveikšanas stūres mehānisms tiek pārbaudīts uz stenda. Stūres mehānismam tiek nomainīta stūres pastiprinātāja eļļa kā arī veikta atgaisošana.


Stūres iekārtas visbiežāk sastopamie defekti:

  • Stūres mehānisma kustīgo daļu korozija – tieši tur, kur atrodas blīvējums, kas neļauj iztecēt hidrauliskajam šķidrumam.
  • Nolietošanās stūres mehānisma korpusā – ar tādu defektu stūres mehānisms var nekorekti strādāt uz vienu pusi vai nestrādāt nemaz.
  • Zobstieņa zobu nodilums – tādā gadījumā parādās stūres brīvgaita un mašīnai pārvietojoties rodas sitienveidīgi klaudzieni. Kā parasti maksimālais nodilums rodas no taisnā riteņu stāvokļa.
  • Nodilums hidrauliskā sūkņa reduktora vārsta korpusā – šajā gadījumā hidrauliskais sūknis var strādāt ar pārtraukumiem vai nestrādāt nemaz.

 

Stūres mehānisma restaurācija var aizņemt 2 darba dienas. Pie mums, autocentrā Oranž Garaž, ar šādiem remontdarbiem nodarbojas profesionāli darbinieki, tādēļ variet būt droši, ka, izvēloties mūs, Jūs nekļūdīsieties, jo saņemsiet labāko rezultātu.


Jebkurā situācijā esam gatavi veikt remontdarbus, sniegt konsultācijas vai palīdzību par izdevīgākajām cenām un ar labākajiem termiņiem.

Strādājam tikai ar atzītākajiem materiāliem un tehniku, tādēļ varam garantēt, ka Oranž Garaž speciālisti parūpēsies par Jūsu auto.

 

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

☎ Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.

 

Apmierināti klienti
53 010

Atsauksmes