Salona ventilātora restaurācija

Salona ventilātors ir svarīga ventilācijas daļa. Ar ventilatoru gaisa tiek transportēts salonā. Arī gaisa kondicionēšanas vai apkures ventilators ir ļoti svarīgs, jo atdzesēts vai sasildīts gaiss izplatās ātrāk ar salona ventilatoru.

 

Vadītājs var kontrolēt salona ventilatora jaudu. Tā kā izmantojot ventilatoru ar lielu jaudu tas ir ļoti skaļā, tādēļ, ja ir nepieciešamība izmantot to ilgāku laiku, izmantojiet to ar minimālu jaudu. Ja salona ventilators ir bojāts, tas var negatīvi ietekmēt arī citas auto daļas. Bojājumam var būt funkcijas vairāki iemesli.


Tas arī var būt saistīts ar neregulāru darbību vai citu īssavienojumu. Grabošs troksnis darbības laikā var liecināt par bojājumu. Bet dažreiz dažas problēmas notikt no svešķermeņa gaisā.

 

Šādu restaurāciju labāk uzticēt profesionāļiem, kas nozīmē, ka piezvanot uz Oranž Garaž, Jūs noteikti nekļūdīsieties.

 

Jebkurā situācijā esam gatavi veikt remontdarbus, sniegt konsultācijas vai palīdzību par izdevīgākajām cenām un ar labākajiem termiņiem. Strādājam tikai ar atzītākajiem materiāliem un tehniku, tādēļ varam garantēt, ka Oranž Garaž speciālisti parūpēsies par Jūsu auto. 


Restaurācijas laiks ir 1 darba diena, kas nozīmē, ka ātrā laika posmā Jūsu auto tiks saremontēts un gatavs tālakam ceļam. 

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

 Zvani mums tūlīt un piesakies pakalpojumam - 26006006

 

Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.

 

Apmierināti klienti
53 010

Atsauksmes