Motora kapitālais (dzinēja atjaunošana) remonts

 

Katram remontam pieejam ar atbildību, profesionālu attieksmi un garantējam lielisku rezultātu. Izmantojam tikai profesionālus materiālus un tehniku,  kas dod mums iespēju par Jūsu auto parūpēties augstākajā līmenī.

 

Automobiļa ekspluatācijas gaitā norisinās gan automobiļa, gan tā agregātu tehniskā stāvokļa izmainīšana. Tas var izraisīt daļējo vai pilnīgo darba spējas zaudējumu.
Dzinēja kapitālais remonts sastāv no dzinēja pilnīgas izjaukšanas, defektācijas detaļu samainīšanas vai atjaunošanas, salikšanas, regulēšanas un izmēģināšanas. Masveida ražošanas un remonta apstākļos, kapitālā remonta lietderību noteic naudas un materiālu taupība, jo tā procesā ir detaļu samainīšana un atjaunošana. Izjaukšanas un salikšanas darbi ir automobiļa remonta sākuma un nobeiguma operācijas. Tās sastāv no automobiļa bojāto agregātu, mehānismu, mezglu, detaļu samainīšanas pret jaunām vai atjaunotām detaļām.


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 ☎ Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas
Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes