Lukturu remonts

Lukturu remonts

Par drošu braukšanu un labāku pārredzamību uz ceļa parūpēsies autocentrā Oranž Garaž. Īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām, mūsu speciālisti uzstādīs, nomainīs visu nepieciešamo, lai variet turpināt ceļu. 

 

Vismaz reizi gadā vajadzētu veikt lampu regulēšanu, jo braucot pa nelīdzeniem un bedrainiem ceļiem, tās tiek izkustinātas no vietas un zaudē precīzu leņķi.


Tāpat ir ieteicams pārbaudīt arī lampu stiklu dzidrumu un, ja nepieciešams nopulēt vai nomainīt.

Lukturu pulēšana nozīmē speciālo lukturu pulēšanu. Šajā gadījumā tiek pulēti tikai PLASTMASAS automobiļu lukturi. Lukturi no matētiem un saskrāpētiem kļūst kā jauni. Svarīgi ir arī tas, ka tiek noregulēts gaismas stars.
Tātad, laikā pulējot automašīnas lukturus, tiem ne tikai tiek uzlabots vizuālais izskats, bet arī tiek paaugstināta drošība uz ceļa un komforts.

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes