Lodbalstu maiņa

Lodbalstu maiņa

 

Vēlies ātru un efektīvu autoremontu? Nāc pie mums, jo mēs garantējam izcilu rezultātu par savu darbu. Strādājam tikai ar profesionāliem materiāliem un tehniku. 

 

Lodbalsti ir lodveida gultņi, kas darbojas līdzīgi kā bumba. Lodbalsti sastāv no gultņa un ligzdas slēgtā apvalkā, un šīs visas detaļas ražotas no tērauda. Tas ir divu mehānismu, mašīnu daļu u.tml. kustīgs savienojums, kas ļauj vienai daļai griezties, kustēties ap otru; ierīce, kas šādā veidā savieno divas mehānismu, mašīnu daļas u.tml.

 

Šī detaļa ir ļoti pakļauta vides iedarbībai - nemainīgi piekļūstot ūdenim un netīrumiem, kas izsauc rūsēšanu un koroziju uz pusass šarnīra virsmas. 
Rūsa un korozija uz šarnīra ārējās virsmas ļaus tam vēlāk iekļūt aiz putekļu sarga un tādejādi arī pašā pusass šarnīrā. Pusass šarnīra korozija var arī sabojāt ABS gredzenu

Lielākā daļa SKF pusass šarnīru ir fosfatizēti. Fosfatizēšana ir lokāla apstrāde ar cinku, lai novērstu rūsēšanu. Pēc apstrādes pusass šarnīram ir tumši pelēka krāsa un tiek nodrošināts izstrādājuma ilgāks kalpošanas laiks pat vispiesārņotākajā vidē. 

 


Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 916

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes