Lodbalstu maiņa

Lodbalstu maiņa

 

Vēlies ātru un efektīvu autoremontu? Nāc pie mums, jo mēs garantējam izcilu rezultātu par savu darbu. Strādājam tikai ar profesionāliem materiāliem un tehniku. 

 

Lodbalsti ir lodveida gultņi, kas darbojas līdzīgi kā bumba. Lodbalsti sastāv no gultņa un ligzdas slēgtā apvalkā, un šīs visas detaļas ražotas no tērauda. Tas ir divu mehānismu, mašīnu daļu u.tml. kustīgs savienojums, kas ļauj vienai daļai griezties, kustēties ap otru; ierīce, kas šādā veidā savieno divas mehānismu, mašīnu daļas u.tml.

 

Šī detaļa ir ļoti pakļauta vides iedarbībai - nemainīgi piekļūstot ūdenim un netīrumiem, kas izsauc rūsēšanu un koroziju uz pusass šarnīra virsmas. 
Rūsa un korozija uz šarnīra ārējās virsmas ļaus tam vēlāk iekļūt aiz putekļu sarga un tādejādi arī pašā pusass šarnīrā. Pusass šarnīra korozija var arī sabojāt ABS gredzenu

Lielākā daļa SKF pusass šarnīru ir fosfatizēti. Fosfatizēšana ir lokāla apstrāde ar cinku, lai novērstu rūsēšanu. Pēc apstrādes pusass šarnīram ir tumši pelēka krāsa un tiek nodrošināts izstrādājuma ilgāks kalpošanas laiks pat vispiesārņotākajā vidē. 

 


Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 019

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes