Kondicioniera uzpilde

Kondicioniera uzpilde

 

Parūpējies par savu auto! Atved to pie Oranž Garaž speciālistiem, kas izdarīs visu nepieciešamo, lai Tavs auto būtu lieliskā stāvoklī! Izmantojot labākos materiālus un tehniku, garantējam kvalitatīvu un lielisku rezultātu, īsu remonta laiku par izdevīgākajām cenām!

 

Ja Jūsu auto nepietiekami atdzesē gaisu, iespējams, pienācis laiks to papildināt.

 

Kondicioniera uzpildi veicam ar automātisku iekārtu. Šajā procesā tiek izsūknēts esošais freons un pārbaudīts tā daudzums, vienlaicīgi pārbaudot arī eļļas daudzumu un pēc nepieciešamības tiek pievienota vajadzīgā gāze vai eļļa.

 

Lai gan kondicionieris vairāk tiek izmantots gada siltajos mēnešos, tā izmantošana var būt noderīga arī ziemā. Kondicioniera radītais siltais sausais gaiss spēj ātri atkausēt aizsalušus vējstiklus, tādēļ mūsu speciālisti par šīs sistēmas apkopi aicina neaizmirst arī aukstam laikam iestājoties.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 019

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes