Kondicioniera kompresoru remonts

Sniegsim Tavam auto kvalitatīvu remontu ar lieliskiem rezultātiem! Īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām mūsu speciālitsti novērsīs jebkuru defektu, pārbaudīs un uzlabos Tava auto stāvokli. Dodies pie mums un pārliecinies!

 

Kompresors ir agregāts, kas saspiež kondicionētāja gāzi un pārvērš to par šķidrumu. Ja tas sabojājies, nepieciešams to remontēt vai mainīt.

 

Bojāts kompresors parasti visu kondicionētāja sistēmu piesārņo ar metāla skaidām. Tāpēc, uzstādot kompresoru, mūsu meistari iztīrīs arī pārējo gaisa sistēmu no skaidām. Pretējā gadījumā tās sabojās jauno vai remontēto kompresoru.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes