Kondicioniera kompresoru remonts

Sniegsim Tavam auto kvalitatīvu remontu ar lieliskiem rezultātiem! Īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām mūsu speciālitsti novērsīs jebkuru defektu, pārbaudīs un uzlabos Tava auto stāvokli. Dodies pie mums un pārliecinies!

 

Kompresors ir agregāts, kas saspiež kondicionētāja gāzi un pārvērš to par šķidrumu. Ja tas sabojājies, nepieciešams to remontēt vai mainīt.

 

Bojāts kompresors parasti visu kondicionētāja sistēmu piesārņo ar metāla skaidām. Tāpēc, uzstādot kompresoru, mūsu meistari iztīrīs arī pārējo gaisa sistēmu no skaidām. Pretējā gadījumā tās sabojās jauno vai remontēto kompresoru.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 916

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes