Kompjūterdiagnostika

Vēlaties parūpēties par savu auto? Oranž Garaž zin, cik svarīga ir drošība uz ceļa, tāpēc sniegsim Jums profesionālus autodiagnostikas pakalpojumus un remontdarbus, par kurus veiksim īsā laika posmā, par izdevīgākajām cenām. 

 

Laicīga autodiagnostika ir priekšnoteikums ilgstošai un drošai transportlīdzekļa darbībai. Automašīnas diagnostika ir pakalpojums, kuram nav jāekonome ne laiks, ne nauda.

Regulāra un kvalitatīva automašīnu diagnostika ļauj iegūt objektīvu novērtējumu par visu sistēmu darbību.

 

Mūsu kompānija piedāvā automašīnu īpašniekiem autodiagnostikas pakalpojumus.

Kvalitātīva un ātra autodiagnostika tiek veikta uz Bosch diagnostikas iekārtas (sist. skeneris KTS570).  Var veikt sekojošas lietas : pretestbas mārīšana, sprieguma mērīšana, Strāvas mērīšana, veicama ar papildus ierīcēm utt. Visa veida kļūdu dzēšana, kompjuter programēšana.

 

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 %

  Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
51 019

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes