GPS monitoringa sistēmas uzstādīšana

GPS monitoringa sistēmas uzstādīšana

 

Mūsu speciālisti parūpēsies par Tavu auto! Uzstādīsim GPS sistēmu īsā laika posmā, par izdevīgākajām cenām un garantētu izcilu rezultātu. Dodies uz Oranž Garaž autocentru un pārliecinies!


GPS sistēma dod informācija par transportlīdzekļu atrašanās vietu, pārvietošanās ātrumu, brauciena virzienu un degvielas patēriņu reālā laikā.


Detalizēti braucienu apraksti.


Dažada veida atskaites, tūlītēja ziņas saņemšana par dažādiem notikumiem.

 


 

 Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !  

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes