Siksnu pievads, zobu siksnas maiņa

 

Kvalitatīva un ātra zobsiksnas aiņa Rīgas centrā, 4 stundu laikā!

Remontdarbiem sniedzam 6 mēnešu kvalitātes garantiju par padarīto darbu - mūsu speciālisti parūpēsies par Jūsu auto jau šodien! Izmantojot profesionālus materiālus un tehniku, mēs nodrošinam profesionālu pieeju, rezultātu!

 

Siksnu pievads ir lieta, kas savieno motoru ar citām automašīnai vajadzīgām lietām, piemēram:

Ģeneratoru, kondicionieri, sturēs pastiprinātāju, kā arī savstarpēji savieno motorā esošās daļas, kurām ir nepieciešama siksnu piedziņa. Lai kāda no šīm ierīcēm neatteiktu darboties, ir jāseko līdzi siksnu pievadam un, ja nepieciešams, tad jāveic siksnu nomaiņa.

 

Siksnu pievadā ietilpst

  • Ķīļrievsiksna,
  • Ķīļrievsiksnas spriegotājs,
  • Celiņsiksna,
  • Celiņsiksnas spriegotājrullītis,
  • Spriegotājsvira,
  • Parazītrullīši,
  • Zobsiksna

 

Zobsiksna jāmaina aptuveni ik pēc 80 000 - 120 000 kilometru nobraukuma. Ļoti ieteicams nomainīt zobsiksnu, ja lietotais auto iegādāts no plača vai privātā īpašnieka, kur bieži vien par auto tehnisko stāvokli visu taisnību nepasaka.

Papildus zobsiksnai, nepieciešams mainīt arī spriegotājus un tā dēvētos parazītruļļus, kā arī,  ūdenssūkni, ja tas saslēgts zobsiksnas ķēdē. Veciem parazītruļļiem ir niķis noķīlēt, sekas ir tādas pašas – noķīlējot tie var saplēst zobsiksnu, neatkarīgi no tā, vai tā ir jauna vai veca.

Ja auto aprīkots nevis ar zobsiksnu, bet ķēdi, var gulēt mierīgi, jo ķēde ir gandrīz mūžīga. Taču arī tā ir pa laikam jāpārbauda. Piemēram SAAB automašīnām nereti noplīst arī ķēde.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  Zvani mums un piesakies TŪLĪT - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas


Apmierināti klienti
53 233

Atsauksmes