Dzinēja galvas blīves maiņa

Profesionāla pieeja, izcils rezultāts - "Oranž Garaž'' garantē parūpēties par Jūsu auto! 

 

Galvas blīve ir viens no svarīgākajiem blīvējuma elementiem jebkuram iekšdedzes motoram, starp cilindra galvu un cilindra bloku. Pie tendences, kad dzinēju ražotāji veido motorus ar lielu jaudu, ar augstu kompresiju, piespiež motora galvu blīvju ražotājus pastāvīgi uzlabot savu produkciju.
Cilindra galvas starplikai cieši jānoslēdz degšanas kamera un vienlaicīgi jānodrošina teicamu blīvējumu eļļas un dzesēšanas kanāliem.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006
 

 

Visiem darbiem dodam garantijasApmierināti klienti
51 916

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes