Dzinēja galvas blīves maiņa

Profesionāla pieeja, izcils rezultāts - "Oranž Garaž'' garantē parūpēties par Jūsu auto! 

 

Galvas blīve ir viens no svarīgākajiem blīvējuma elementiem jebkuram iekšdedzes motoram, starp cilindra galvu un cilindra bloku. Pie tendences, kad dzinēju ražotāji veido motorus ar lielu jaudu, ar augstu kompresiju, piespiež motora galvu blīvju ražotājus pastāvīgi uzlabot savu produkciju.
Cilindra galvas starplikai cieši jānoslēdz degšanas kamera un vienlaicīgi jānodrošina teicamu blīvējumu eļļas un dzesēšanas kanāliem.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006
 

 

Visiem darbiem dodam garantijasApmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes