Dzinēja eļļas maiņa

Dzinēja eļļas maiņa

 

Par jūsu automašīnu parūpēsies augstas klases profesionāļi, kuri darbu dara atbildīgi un ar garantiju par rezultātu. 

Mēs izmantojam labākās kvalitātes materiālus, kas ļauj mums sasniegt lieliskus rezultātus:

 • mobil
 • knecht
 • mann 
 • champion 
 • k&n
 • motul
 • liqui moly

 

Vēlams eļļas un filtra maiņu veikt pēc 15 000 km nobraukuma, ja regulāri ievērosiet eļļas maiņas jūsu automašīnas dzinējs kalpos ilgāk.

Tāpēc piedāvajam Jums augstas kvalitātes motoreļļas un smērvielas par labākajām cenām!

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006
 

Visiem darbiem dodam garantijas

 

Nosaukums

Apraksts

Iepakojums

Cena

Mobil Super 2000 10W-40

Uz sintētiskās bāzes veidota motoreļļa. Izcili pārbaudes rezultāti Mobil laboratorijās un praksē. Atlasītu piedevu komplekss nodrošina tās pārākumu par jebkuru minerālo eļļu, uzlabo izdilumaizsardzību un pagarina motora darbmūžu, panāk nevainojamu motora darbību jebkurās temperatūrās un darba apstākļos. Mobil Super 2000 10W-40 ir lietojama jebkura veida četrtaktu benzīna vai dīzeļmotoros, ar turbopūti vai bez tās.

 

1 L izlejama

8.56 EUR/L

Mobil Super 3000  5w40

Pilnīgi sintētiska motoreļļa ar visaugstāko veiktspēju, kas atbilst jaunākajam benzīna un dīzeļmotoru ražotāju prasībām. Tā ražota no sintētiskām bāzes eļļām, kurām pievienots īpašs piedevu komplekss. Tas nodrošina dzinēja tīrību, samazinātu eļļas patēriņu, noturību augstās temperatūrās un aizsardzību pret izdilumu. Mobil Super 3000 5W-40 ir ieteicama visiem vieglo automašīnu un komerctransporta benzīna un dīzeļmotoriem ar daudzvārstu sistēmām, ar turbopūti vai bez tās.

 

 

 

 

 

 

1 L izlejama

 

 

 

 

 

 

 9.90 EUR/L

 Mobil Super    

3000 5w30 

Sintētiska motoreļļa Mobil Super 3000 XE 5w30 ar zemu sēra saturu  (Low ash),, kas palīdz aizsargāt mašīnas izplūdes gāzu sistēmas elementus to ilgākai darbībai. Motoreļļa paredzēta vieglo automašīnu benzīna un dīzeļdzinējiem. Mobil Super 3000 XE 5W-30 tiek īpaši ieteikts Mercedes-Benz markas automašīnām, kur pieprasīti MB 229.31 vai 229.51 standarti, kā arī BMW automobiļiem ar Longlife Oil 04 specifikācijām un Volkswagen automašīnām ar VW 502 00 / 505 00 specifikācijām.

Tāpat šī eļļa ieteicama Volkswagen TDI sprausla-sūknis tipa dzinējiem (pump-jerk) ar eļļas maiņas intervālu 15000 km  un pieprasīto VW 505 01 standartu, kā arī Ford Galaxy 1.9 L Turbo Diesel dzinējiem, kur nepieciešama Ford WSS-M2C917-A atbilstība.

1 L izlejamais                    

 13 EUR/litrā

Antifreezs- Zaļais      

 

 

1 L izlejamais                    

3.00EUR/litrā

 

 

 


Apmierināti klienti
51 916

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes