Disku krāsošana ar slapjo krāsu

Disku krāsošana ar slapjo krāsu

Vēlies labāko savam auto? Mūsu speciālisti to var sniegt! Īsā laika posmā, par izdevīgākajām cenām un ar lielisku rezultātu! Izmantojam tikai labākos materiālus un tehniku, tāpēc varam garantēt izcilu rezultātu!

 

Kvalitatīva lieto disku krāsošana padziļina krāsojuma noturību un diska aizsardzību. Mēs krāsojam diskus ar slapjo auto krāsu.


Slapjā krāsošana ļauj nokrāsot diskus pieskaņojot toni jūsu auto. Slapjā krāsošana ir dārgāka, laikietilpīgāka, bet tai pašā laikā kvalitāte un noturība ir nemainīga.

Diskus var krāsot arī divos toņos, vai arī veidojot dažādus rakstus.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !  

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
51 830

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes