Bremžu sistēmas diagnostika

Bremžu sistēmas diagnostika

 

Vēlieties labāko savam auto?

Dodieties uz autocentru Oranž Garaž! Pie mums strādā tikai augstākās klases profesionāļi, kuri izmanto profesionālus materiālus un tehniku. Garantējam lielisku rezultātu, īsā laika posmā un par izdevīgāk cenām!


Veicam bremžu kluču, disku, suportu, vadīklu un to komplektējošo daļu nomaiņu un remontu.

Labā tehniskā stāvoklī esoša automašīnas bremzēšanas sistēma ir viena no ceļu satiksmes drošibas galvenajām sastāvdaļām, tāpēc tai ir noteikti jāpievērš uzmanība un vismaz 2 x gadā jāpārbauda.

Pie mums Jūs  variet paveikt jebkurus bremzēšanas sistēmas remonta darbus.

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes