Bremžu disku maiņa 2. gab

Bremžu disku maiņa 2. gab

Brauciet uz Oranž Garaž, kur garantējam lielisku rezultātu īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām!


Pašā Rīgas centrā Jūs sagaida augstākās klases speciālisti, kuri ar lielu atbildību un profesionālu darbu parūpēsies par Jūsu auto!

Gandrīz visas mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar disku bremzēm priekšējiem riteņiem. Auto priekšējo bremžu diski nodrošina 80% bremzēšanas spēka, tie parasti nodilst ātrāk nekā aizmugurē, lielākas slodzes dēļ ir biežāk nepieciešama to maiņa.

Viens no veidiem, kā secināt bremžu disku nolietojumu, ir metāla čīkstoņas un slīpēšanas troksnis bremzējot. Taču troksnis ne vienmēr ir labākais rādītājs. Mūsu ieteikums, lai bremžu diski kalpotu ilgāk - svarīgi ir regulāri veikt bremžu disku pārbaudi un remontu.

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

 ☎ Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas


Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes