Izputēja metināšanas darbi

 

Autocentrā Oranž Garaž strādā speciālisti, kas katram remontdarbam pieiet ar 100% nopietnību un atbildību. Izmantodami modernāko tehnoloģiju un atzītākos materiālus, mēs varam garantēt, ka auto remontdarbs tiks veikts precīzi,  bez aizķeršanās un ar lielisku rezultātu!


Esam specializējušies šajā jomā, tādēļ droši varam apgalvot, ka tiekam galā ar jebkuras sarežģītības darbu īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām!


Nereti gadās, ka jāmetina ir kāda konkrēta detaļa un vēl biežāk – tieši izpūtējs. Par iemeslu tam var būt tas, ka detaļa ir nolietojusies, cietusi no kāda sitiena un, tamdēļ ir ar defektiem vai arī cietusi no ārējas vides ietekmes un gluži vienkārši – vietām sarūsējusi.


Metināšana ir process, kas sevī ietver dažādu materiālu – visbiežāk metāla vai termoplastu savienošana. Savienojums veidojas molekulu vai atomu mijiedarbības rezultātā, kad tiek sakausētas metināmās virsmas.


Kāda metināšana pie mums pieejama?

  • Alumīnija;
  • Metāla;
  • Nerūsējošā tērauta u.c. veida metināšana

 

Kas jādara, lai metināšana būtu kvalitatīva un sniegtu vēlamo rezultātu?


Tas jāatīra no krāsām, izdedžiem, eļlām un citiem būtiskiem netīrumiem. Metāla izstrādājums  ir pakļauts netīrumu iedarbībai, it īpaši, ja runa ir par alumīnija un alumīnija/magnija sakausējumiem.

Ja Tu esi izdomājis, ka metināšana ir remontdarbs, kuru uzticēsi mums,  mēs iesakām iebraukt pie mums – Senču ielā 2c, lai varam apskatīt auto, precizēt izmaksas un vienoties par termiņiem. Tādā veidā mēs apskatīsim skādi, novērtēsim, cik liels darbs jāiegulda un sniegsim Tev visprecīzāko atbildi.

Ja Tev nav iespēja apmeklēt mūsu autocentru, vari sūtīt problēmas bildes uz mūsu e-pastu. Servisa darbinieki izvērtēs bildes, atbildēs uz Taviem jautājumiem, lai kopā operatīvi izdomātu tālākos soļus.

Pie mums ir arī argona metināšana, kas ietver vēl plašākas un precīzākas iespējas, ko sniedz metināšana.

  • Visa veida lietos diskus;
  • Dzinēja karterus;
  • Kondicionieru radiatorus un caurules;
  • Alumīnija trubas;
  • Dažādas nestandarta detaļas u.c.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !  

Zvani un pieraksties- 26006006


Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.

Apmierināti klienti
53 233

Atsauksmes