Argona metināšana

Oranž Garaž speciālisti parūpēsies par Tavu auto! Izmantojam tikai labākās kvalitātes materiālus un tehniku, tādēļ garantējam lielisku rezultātu.

Jebkurš autovadītājs vēlas, lai auto izskatītos kā no salona, pat tad, kad kādu laiku ir nokalpojis. Lai mašīnas virsbūvi labotu, ļoti bieži nākas secināt, ka metināšana būs daļa no remontdarba, jo bez tās nevar iztikt.


Lai sniegtu saviem klientiem labāko kvalitāti, arī metināšana ir remontdarbs, ko veic darbinieki, kas ir specializējušies šajā jomā, izmantodami atzītus materiālus un tehniku. Tas ir iesmesls, kādēļ varam saviem klientiem garantēt izcilus rezultātus.


Argona metināšana vai citādāka auto metināšanas tehnika – kāda ir atšķirība?

Tieši argona metināšana sniedz iespēju sametināt  vairāk metālu, to sakausējumus. Tas ir iemesls, kādēļ argona metināšana tiek izmantota dzelzs, titāna, nerūsējošā tērauda, alumīnija un krāsainā metāla metināšanā.

Ja auto virsbūves remontdarbā jāiesaista argona metināšana, tad variet būt droši, ka saņemsiet vistīrāko metinājumu un visprecīzākās šuves.

Iespējams, radīsies jautājums, kādēļ tieši argona metināšana spēj panākt šādu rezultātu. Uz ko Oranž Garaž var atbildēt – šī metināšanas procesa lielākās priekšrocības ir augsta precizitāte un zema proces temperatūra. Šādas priekšrocības ļauj sametināt ārkārtīgi plānus materiālus, kā arī vidēja izmēra komponentes.


Lai nedaudz vairāk izprastu, cik iedarbīga ir argona metināšana, jāpiebilst, ka šāda veida metināšana ietver procesu, kurā parasti savieno metālu ar termoplastu. Šāds savienojums veidojas molekulu vai atomu  mijiedarbības rezultātā, sakausējot auto metināmās virsmas.


Kas jādara, lai metināšana būtu kvalitatīva un sniegtu vēlamo rezultātu?

Tas jāatīra no krāsām, izdedžiem, eļlām un citiem būtiskiem netīrumiem. Metāla izstrādājums  ir pakļauts netīrumu iedarbībai, it īpaši, ja runa ir par alumīnija un alumīnija/magnija sakausējumiem.

Metināšana autocentrā Oranž Garaž – ko tieši mēs metinām?

  • Visa veida lietos diskus;
  • Dzinēja karterus;
  • Kondicionieru radiatorus un caurules;
  • Alumīnija trubas;
  • Dažādas nestandarta detaļas u.c.

 

Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5% !  

Zvani un piesakies - 26006006


Remonta darbiem 6 mēnešu kvalitātes garantija.

Apmierināti klienti
53 233

Atsauksmes