Auto lukturu regulēšana

Auto lukturu regulēšana Drošība uz ceļa ir pirmajā vietā, tāpēc brauciet pie mums uz Oranž Garaž un mūsu speciālisti parūpēsies par to! Ātri, par izdevīgām cenām un ar garantiju!

 
Noregulētiem lukturiem jāatbilst rūpnīcas izgatavotāju prasībām un nav jāapžilbina pretimnākošo transporta līdzekļu vadītājus.
 
Pareizi noregulēti lukturi - tā ir svarīga daļa visiem ceļu satiksmes dalībniekiem.
 
Lukturu regulāciju veicam ātri, līdz 20  min. Regulējam arī xenona lukturus. Sagatavosim  arī Jūsu auto pirms tehniskās apskates par draudzīgām cenām.
 
 
Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5% !   
Zvani par pakalpojumu - 26006006

 
Visiem darbiem dodam garantijas

Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes