Auto antikorozijas apstrāde

Auto antikorozijas apstrāde

 

Jo vairāk rūpēsieties par savu auto, jo ilgāk auto kalpos Jums. Auto antikorozijas apstrāde ir būtiska, jo tā ietekmē auto kopējo stāvokli. Auto antikorozijas apstrāde ir nopietns process, tādēļ nevajadzētu to atlikt uz pēdējo brīdi, bet gan laicīgi vērsties pie speciālistiem, kas lieliski zin, kas ir auto antikorozijas apstrāde un tiks ar to galā. 

Kādēļ nepieciešama auto antikorozijas apstrāde? 

Auto virsbūve ir viena no dārgākajām auto sastāvdaļām, kas ziemas sezonā īpaši tiek pakļauta apkārtējas vides agresīvajai ietekmei – smilšu un sāls maisījums, un citi reaģenti uz ziemas ceļa nav tie labākie draugi auto virsbūvei. Un, ja automašīnai ir kaut mazākās korozijas iezīmes, tad līdz pavasarim tās var pārvērsties par lielu problēmu. Mazs rūsas laukums tieši ziemas apstākļos var progresēt pat līdz astoņām reizēm. Tāpēc svarīgi būtu par šīm lietām domāt tieši pirms ziemas.


Tādēļ pārbaudiet lakojumu un auto antikorozijas pārklājumu.

Pat pie visprātīgākās braukšanas, ziemā auto antikorozijas pārklājums tiek bojāts (smilts un akmeņi no riteņiem ar lielu spēku tiek sviesti pret to, ziemā īpašus bojājumus rada smilts un sāls maisījums, kas tiek kaisīts uz ceļiem), tādēļ reizi gadā šis pārklājums ir jāpārbauda. Un sezonas maiņa tam ir vispiemērotākais periods.

 

Autocentra Oranž Garaž darbinieki ir speciālisti savā jomā un lieliski zin, kas ir auto antikorozijas apstrāde, kad tā visvairāk nepieciešama un kā sasniegt labāko rezultātu. 

 

Procesa norises gaita:

 No automašīnas grīdas tiek demontētas detaļas, kas varētu traucēt pilnvērtīga procesa veikšanai (aizsargi, paspārni, izpūtējs, izpūtēju aizsargi, rezerves riteņi);

 Automašīnas grīdai tiek veikta sausā apstrāde ar speciāli šim nolūkam paredzētām attīrīšanas ripām, kas nodrošina drošību instalācijas vadiem,  pasargājot tos no mitruma piekļuves, kā arī  attīra auto grīdu no netīrumiem un  rūsas nosēdumiem;


 Auto grīdai korodējošās (aprūsējošās) vietas tiek apstrādātas ar speciālu pretkoroziijas grunts kārtu, auto grīda tiek sagatavota pretkorozijas bituma apstrādei,ar aizsargplēvi tiek apklātas vietas, kuras nav paradzētas pret korozijas apstrādei;

 

Kad auto grīda ir nožuvusi līdz nepieciešamai žūšanas pakāpei, pie auto grīdas tiek montētas, demontētās detaļas. Un auto tiek atdots tā  īpašniekam.

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  ☎ Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

Antikorozijas apstrāde

Auto antikorozijas apstrāde
Apmierināti klienti
51 830

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes