Antibakteriālā apstrāde (nepatīkamas smaržas likvidēšana)

Antibakteriālā apstrāde (nepatīkamas smaržas likvidēšana)

 

Oranž Garaž parūpēsies, lai Tavs auto ir lieliskā stāvoklī. Mūsu speciālisti izmanto tikai labākos materiālus un tehniku, kas ļauj mums garantēt kvalitatīvu un lielisku rezultātu īsā laika posmā, par izdevīgākajām cenām. 

 

Kāpēc nepieciešams veikt antibakteriālo apstrādi?


Veicot antibakteriālo apstrādi, tiek:

-          Iznīcinātas baktērijas

-          Likvidēts nepatīkams aromāts

-          Likvidētas sēnītes

-          Likvidēti alerģiju izraisoši mikroorganismi

 

 

Cik bieži jāveic antibakteriālā apstrāde automašīnai?


Iesakām antibakteriālo apstrādi veikt vasarā. Temperatūras un gaisa mitruma izmaiņas ir viens no galvenajiem iemesliem, lai ventilācijas sistēmā vairotos dažādi mikroorganismi, kas rada nepatīkamu aromātu un var izraisīt alerģiskas reakcijas ( klepus, acu asarošana, aizlikts deguns).

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5% !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 019

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes