Amortizatoru maiņa

Amortizatoru maiņa

Mūsu autocentrā strādā augstākās klases profesionāļi, kas dod garantiju par paveikto darbu, jo izmantojam tikai profesionālu tehniku un izejmateriālus.

Mūsu galvenais mērķis ir ātri un efektīvi apkalpot Jūs, jo esam draudzīgais autocentrs, kuriem klienti ir pirmajā vietā!

 

Amortizatora galvenais uzdevums ir padarīt ceļu nelīdzenumus mazāk jūtamus automašīnas salonā. Atsperes to var lieliski izpildīt, taču tās nespēj novērst automašīnas svārstības. Ja šādu šūpošanos nevar ātri kontrolēt, tas var novest pie nepatīkamām sekām un Jūsu auto kļūs grūti vadāms. Amortizatori tiek uzstādīti, lai novērstu automašīnas lielās svārstības.

 

Mainot amortizatorus jāņem vērā vairāki faktori.

Noteikti ir jāmaina amortizatora atsitējs ar putekļu sargu (pat ja tas šodien vēl izskatās labā stāvoklī, pēc pusgada tas var jau kļūt vecs un izjukt, bet amortizators noteikti kalpos ilgāk par šo pusgadu, ja vien putekļu sargs būs vesels!) Šī ir detaļa, kura vistiešākajā veidā ietekmē amortizatora darba mūžu.

 

Vēl jāņem vērā tas, ka amortizatora augšējo stiprinājuma skrūvi nedrīkst pievilkt ar pneimatisko vai elektrisko triecienatslēgu, jo tas var novest pie hidrauliskā virzulīša atskrūvēšanās amortizatora iekšpusē, jo tā stiprinājuma skrūve saņem triecienos no skrūvēšanas pistoles atskrūvēšanās virzienā, ja augšējā skrūve tiek pievilkta ar triecienpistoli pievilkšanas virzienā.

 

Oranž Garaž Privilēģiju karšu īpašniekiem  atlaides sākot no 5 % !

 

Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas!

Apmierināti klienti
51 909

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes