Aizdedzes sistēma / sveces

Aizdedzes sistēma / sveces

Katram remontdarbam pieejam ar atbildību, profesionalitāti, tāpēc varam garantēt lielisku rezultātu! Ātri, izdevīgi un profesionāli - šo garantē "Oranž Garaž"


Iesakām sekot līdzi Jūsu automašīnas svečvadu un sveču maiņai. Pasliktinoties laikapstākļiem, pasliktinās arī Jūsu automašīnas motora darbība, svečvadi oksidējas un nespēj vadīt pietiekamu strāvas daudzumu pareizajā punktā.


Automašīnas AIZDEDZES SVECES ieteicams mainīt no 100 000 līdz 150 000 km intervāla;

Automašīnas SVEČVADUS ieteicams mainīt no 50 000 līdz 70 000 km intervāla.

 

Svečvadu mainīšanas laiks katram auto modelim ir individuāls, piemēram, VW Golf automašīnai tos var nomainīt aptuveni 15 minūtēs, savukārt Chrysler Voyager nepieciešama puse dienas, jo motora specifiskais novietojums neļauj darbu veikt tik ātri.

 


Oranž Garaž Privililēģiju karšu īpašniekiem atlaides sākot no 5 % !

  Zvani par pakalpojumu - 26006006

 

Visiem darbiem dodam garantijas

 


Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes