Seminārs sievietēm "Zināšanās ir spēks"

2014-08-21 12:11:21

Šā gada 4. septembrī autocentrs Oranž Garaž organizē bezmaksas semināru sievietēm par auto apkopi un remontu “Zināšanās ir spēks”.


Kaut arī 85% no pieņemtiem lēmumiem par preču vai pakalpojumu iegādi, tai skaitā automašīnas iegādi un servisu, pieņem sievietes, daudzas joprojām jūtas nedrošas, apmeklējot auto rezerves daļu veikalus vai auto servisus. Lai vairotu tieši daiļā dzimuma pārstāvju informētību par auto aprūpi, pozitīvais autocentrs Oranž Garaž organizē semināru sievietēm “Zināšanās ir spēks.”

 

“Automašīna ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem pirkumiem, tādēļ būtiski par to pareizi un atbildīgi  rūpēties, bet to savukārt var izdarīt tikai zinot, kā?, “ stāsta idejas autors autocentra Oranž Garaž vadītājs Artūrs Kreišmanis. “Biznesa attiecībās uzticēšanās ir ļoti būtisks faktors un sievietes ir lojālas uzņēmumiem, kas ir lojāli viņām. Tādēļ aicinu šo semināru apmeklēt ikvienai sievietei, kas pārvietojas ar auto, turklāt aicināt to darīt arī savas draudzenes, māsas, mammas, kolēģes.”

 

Semināru vadīs atraktīvais servisa vadītājs Artūrs Kreišmanis!

Noslēgumā semināra dalībnieces gaidīs arī pārsteigumu dāvanas!

 

Semināra programma:

 • Tehnisko šķidrumu pārbaude (teorija un prakse)
 • Gaisa kondicionieru pareiza lietošana
 • Bremžu drošums (teorija un prakse)
 • Pazīmes, smakas un skaņas, kas var norādīt uz problēmām
 • Profilaktiskie auto apkopes pakalpojumi un kad tie ir nepieciešami

 

Semināra norises vieta un laiks:

Autocentrs “Oranž Garaž”, Senču iela 2c, Rīga

4. septembris, no plkst. 18:00 – 20:00

 

Pieteikšanās:

Pieteikšanā semināram līdz 1. septembrim pa tālruni 200 10 012 vai e-pastu oggaraz@gmail.com.

 

Uz tikšanos!

Apmierināti klienti
52 629

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes