Jaunumi

Seminārs sievietēm "Zināšanās ir spēks"
2014-08-21 12:11:21

Seminārs sievietēm

Šā gada 4. septembrī autocentrs Oranž Garaž organizē bezmaksas semināru sievietēm par auto apkopi un remontu “Zināšanās ir spēks”.


Kaut arī 85% no pieņemtiem lēmumiem par preču vai pakalpojumu iegādi, tai skaitā automašīnas iegādi un servisu, pieņem sievietes, daudzas joprojām jūtas...

Lasīt visu
Oranžā draudzības diena bāreņu namā "Līkumi"
2014-06-19 15:39:26

Oranžā draudzības diena bāreņu namā

17. maijā Salas novada pašvaldības bērnu namā „Līkumi” noritēja Oranžās draudzības dienas svētki.  Pie bērniem viesojās autoservisa „OranžGaraž” darbinieki, kuri kopā ar bērniem rīkoja Olimpiskās spēles.

 

Oranžā draudzības diena ir mūsu uzņēmuma vadītāja Edgara Knapša iniciatīva. Sākot ar...

Lasīt visu
Ir noteikts Facebook konkursa uzvarētājs!
2014-02-26 15:47:24

Ir noteikts Facebook konkursa uzvarētājs!

Janvārī mēs sākām konkursu, kurā 505. sekotājam bija iespējams vinnēt atlaižu karti uz veseliem 55 eiro. Konkurss ir beidzies un mums ir patīkami teikt, ka ir noteikts uzvarētājs - Vita Kozaka!!!!!! Vita, lai saņemtu karti Jums jāatbrauc pie mums Oranž Garaž autoservisā un, uzrādot personu...

Lasīt visu
Aplikācija tavam iPhone/iPad/Android.
2014-03-29 17:55:15

Salabot savu auto ir kļuvis pavisam vienkārši - zvans jūsu iecienītajam autoservisam ir vienas pogas attālumā. Interaktīvā karte jūs aizvedīs līdz pat servisa durvīm. Ātri un ērti sazinieties ar mums, aplūkojiet pakalpojumu katalogu, aktuālās akcijas, izīrējiet auto, aplūkojiet mūsu jau...

Lasīt visu
1234 Nākamā »
Apmierināti klienti
52 859

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes